Konsulenter til låsesmede

     


Forhandlerteam

Louise Møller Jensen er Account Manager hos Ruko i vores låsesmedeafdeling.



Louise Møller Jensen

Tel: 2094 1196

louise.m.jensen@assaabloy.com

 

Sjælland og Fyn

Mekaniske og elektroniske produkter
Låsesystemer
Butiksindretning
Facader


 

Thomas Hansen

Tel: 3037 3444

thomas.hansen3@assaabloy.com

 

Sjælland og Fyn

Mekaniske og elektroniske produkter
Låsesystemer
Butiksindretning
Facader 


 

Carsten Østergaard

Tel: 3037 3450 

carsten.oestergaard@assaabloy.com

 

 

Fyn og Jylland

Mekaniske og elektroniske produkter
Låsesystemer
Butiksindretning
Facader

Ruko_konsulent

 

Dennis Hansen

Tel: 2069 2318

dennis.hansen@assaabloy.com

 

Hele Danmark

ARX og RX WEB
Aperio
SMARTair
KAM Solar

Ruko_konsulent

 

Erik Nygaard

Tel: 3037 3400

erik.nygaard@assaabloy.com

 

 

Hele Danmark

ARX og RX WEB
Aperio
SMARTair
Store slutbrugerkunder og installatører

Ruko_konsulent

 

Tonny Bormeth

Tel: 2888 5637

tonny.bormeth@assaabloy.com

 

Sjælland

CLIQ og CLIQ Remote
SMARTair
ARX og RX WEB
Nøgleskabe

Ruko_konsulent

 

Henrik Dibbern

Tel: 3037 3420

henrik.dibbern@assaabloy.com

 

Østdanmark

SMARTair

Bo Gadgaard er account manager hos Ruko.

 

Bo Gadgaard

Tel: 3037 3446

bo.gadgaard@assaabloy.com

 

Vestdanmark

SMARTair

Martin Sass fra salgsafdelingen hos Ruko A/S

 

Martin Sass

Tel: 3037 3445

martin.sass@assaabloy.com

 

 

Hele Danmark

KAM Professional End Users


Salgschef

Jesper Thomsen er salgschef for låsesmedeafdelingen hos Ruko. Derudover er han også med i Ruko's ledergruppe.

 

Jesper Mølbach Thomsen

Tel: 2053 0047

jesper.thomsen@assaabloy.com