Kundeservice standardvarer

     


Telefon: 7010 0061. Fælles e-mail: standard@ruko.dk

Ruko_kundeservice


Birgit Hansen

birgit.hansen@assaabloy.com

 

     
Ruko_kundeservice


Birthe Holm

birthe.holm@assaabloy.com

 

     
Ruko_kundeservice

 

Vibe Lumholdt

vibeke.lumholdt@assaabloy.com

 
     

Eljmedine Muharemi er elev hos Ruko.

 

Eljmedine Muharemi - Elev

eljmedine.muharemi@assaabloy.com

 

     

 

Jesper Sandberg

jesper.sandberg@assaabloy.com

 
     
Camilla Granberg fra Kundeservice Standard hos Ruko.

 

Camilla Granberg

camilla.granberg@assaabloy.com

 
     
 Mathilde Nielsen er assistent i vores kundeservice afdeling.

 

Mathilde Nielsen

mathilde.nielsen@assaabloy.com

 
     
Liselotte Eriksen er chef for kundeservice hos Ruko.

 

Liselotte Eriksen
Chef kundeservice

liselotte.eriksen@assaabloy.com