Kundeservice system

     


Telefon: 7010 0061

Henvendelser omkring ordrebehandling og ekspedition:

system@ruko.dk


 

Ruko_kundeservice


Gitte Sønderskov Smith

gitte.soenderskov@assaabloy.com

 
     
Ruko_kundeservice


Jane Sandau

jane.sandau@assaabloy.com

 
     
Ruko_kundeservice


Laila Henriksen

laila.henriksen@assaabloy.com

 
     
Ruko_kundeservice


Tanja Nielsen

tanja.nielsen@assaabloy.com

 
     
Jane Petersen er ansat i Kundeservice System hos Ruko


Jane Petersen

jane.petersen@assaabloy.com

 
     
Maria Riis Ruko kundeservice system


Maria Riis

maria.riis@assaabloy.com

 

     
Ida Nielsen er assistent i Ruko's kundeserviceafdeling.


Ida Nielsen

ida.nielsen@assaabloy.com

 
     

 

Christina Tromborg

christina.tromborg@assaabloy.com

 

     
Katja Nielsen er teamleder i kundeservice system hos Ruko.
 

Teamleder
Katja Nielsen

katja.nielsen@assaabloy.com